Ömür Boyu Lisanslı E-Tahsilat Yazılımı

Ömür Boyu Lisanslı E-Tahsilat Yazılımı paketlerinden birini satın aldığınızda, yazılım paket ücretini sadece 1 kere ödersiniz. Sonraki seneler bakım ve destek bedeli, hosting servislerine ödeme yaparsınız.

tahsilat yazılımı

Tüm bankaların 3D sanal pos entegrasyonu hazır, tek tuş ile aktif!

Posvezne, tüm bankaların 3D sanal pos entegrasyonu ile hazır fonksiyonel bir altyapı içermektedir. Herhangi ek bir programlamaya ihtiyaç duymadan, saniyeler içerisinde bankanızın size ilettiği bilgileri sisteme tanımlayarak posları kullanmaya başlayabilirsiniz.

Posvezne E-Tahsilat Yazılımı, aynı anda tüm bankaların posları ile peşin ve taksitli ödeme kabul edilecek şekilde programlanmıştır.

Bankanızdan aldığınız taksit vade oranlarını saniyeler içerisinde sisteme tanımlayabilir, ek taksit verilerini birkaç tıklama ile ayarlayabilirsiniz.

ücretsiz sanal pos

Oto-Aktif İyzico Anında Pos ile, bankaya gitmeden 7 bankanın sanal posu yazılımı aldığınız anda hemen aktif!

Posvezne & İyzico işbirliği ile, 8 bankanın peşin ve taksitli sanal posu yazılımı satın aldığınız anda direk aktif olarak gelir. Herhangi bir sanal pos başvurusu yapmadan, yönetim panelinde bulunan Sanal Posumu Aktif Et butonuna tıklayarak Sanal Pos hesabınızın anında oluşmasını sağlarsınız ve ödeme almaya başlayabilirsiniz.

Posvezne ile çok yönlü tahsilat yaparsınız!

Posvezne, içerdiği özellikler sebebi ile fonksiyonel modüler altyapısı ile benzersiz bir yazılım çözümüdür. Ödeme metodları ve kullanım şekilleri ile birlikte yazılım özelliklerini inceleyin..

Tüm soru veya sorularınız için,
0(850) 885 29 39 (pbx) nolu telefonu 10:00 – 16:00 saatleri arasında arayabilir veya Bize Ulaşın sayfası üzerinden bir iletişim mesajı gönderebilirsiniz.