ONLINE TAHSİLAT YAZILIMI

Posvezne, ödeme altyapısı ve online tahsilat altyapısı sağlayan bir fintek girişimidir.

Posvezne, pos ödemesi almayı kolaylaştıran, API Servisleri ile bayi/kullanıcı/katılımcı, harici web sayfasından pos ödemesi ve provizyon kabul edebileceğiniz, birbirinden farklı ödeme alma metodları ile tahsilat yapabileceğiniz çok kapsamlı sanal pos, tahsilat altyapısıdır.

 

 

Bayi Sanal Pos Paylaşımı API, Bayi Tahsilat Sistemi, SMS İle Tahsilat ve dahası..

Posvezne, içerisinde barındırdığı birçok ödeme metodu ile mevduat döngünüzü maksimum seviyeye çıkarmaktadır.

+ İsterseniz Bayi Sanal Pos Paylaşımı API ile bayilerinizin web sayfa veya eticaret sitelerinden ödeme tahsil edin, Pos paylaşımı yapın.

+ İsterseniz Ortak Ödeme API ile poslarınız tüm sitelerinize entegre olsun, tüm siparişleriniz tek panelde toplansın.

+ İsterseniz Bayi Tahsilat Sistemi olarak kullanın, tüm müşteri ve bayilerinizden ödemeleri tahsil edin.

+ İsterseniz SMS İle Ödeme Alma özelliğini kullanarak herhangi bir ödemeyi mobil olarak tahsil edin.

+ İsterseniz Ürün Bazlı Ödeme Alma özelliğini kullanın, ürün ödeme linkini paylaşın ve ödemeyi tahsil edin.

+ İsterseniz Sosyal Medya Instagram, Facebook, WhatsApp üzerinden ürün bazlı ödeme tahsil edin.

+ İsterseniz Ürün Satış (Eticaret) modelini aktif ederek, ürünlerinizi listeleyin, ürün bazlı ödeme tahsil edin.

 

Bayi Tahsilat Sistemi

Posvezne, Bayilerinizden ve Müşterilerinizden kapalı devre tahsilat yapabileceğiniz bir model sunar.

Bayi Tahsilat Sistemini aktif ettiğinizde, Kapalı devre sistem aktif olur ve bayi veya müşterileriniz kullanıcı adı ve şifreleri ile sisteme bağlanarak ödeme yapabilir, önceden yaptıkları ödemeleri ve hesap hareketlerini kontrol edebilirler.

 

Bayi Sanal Pos Özelliği / Sanal Pos Ortak Ödeme API Pos Paylaşımı

Bayilerinize ait web sitelerini API Kullanıcısı olarak tanımlayıp, bayilerinizden tahsilat yapmak maksatlı pos paylaşımı ve pos hizmeti sağlayabilirsiniz.

Örneğin, bayinizi www.sizinbayinizeaitwebsitesi.com adında bir web sitesi var. Bu web sitesinin kurumsal bir web sayfası veya eticaret sayfası olduğunu kabul edelim. Bayinize ait web sitesine API Hesabı oluşturarak pos paylaşımı yapabilirsiniz.

Bu metod ile, bayilerinizin sayfasından gelen pos provizyon ödemelerini bayilerinizin cari hesaplarına yansıtabilir, nakit döngüsü sağlayabilirsiniz.

Bu entegrasyon metodu, X sayfada bulunan tahsil edilmesi gereken tutarı PosVezne Ortak Ödeme Sayfası üzerinden tahsil edilmesine olanak sağlamaktadır. Başarılı ve Başarısız işlem olarak geri dönüş entegre ettiğiniz X sayfaya yapılır. Ödeme başarılı yada başarısız olarak entegre ettiğiniz X sayfada tamamlanır.

 

Eticaret Modeli

Posvezne, Ürün bazlı ödeme kabul edebileceğiniz, ürünleri eticaret modelinde sade bir sayfada listeleyebileceğiniz bir model sunar.

Eticaret Modelini aktif ettiğinizde, web sitenizin ana sayfasında eticaret tasarımı ile ürünlerinizi ürün satışı ve eticaret sayfası görüntüsü ile kategoriler halinde listeler ve ürün bazlı ödeme tahsil eder.

 

Ortak Ödeme API

Posvezne, Profesyonel API özelliği sayesinde, sahip olduğunuz veya olacağınız tüm siteler için bir ödeme ekranı ve ödeme panelidir.

Herhangi bir yazılıma entegrasyon dökümanı yardımı ile entegre olur ve ödemeleri Ortak Ödeme Sayfası üzerinden tahsil eder. Tahsilatlarınızı tek panel üzerinden yönetebilirsiniz.

 

SMS İle Tahsilat

Posvezne, SMS İle Tahsilat modeli ile, sms veya whatsapp üzerinden ödeme tahsil etmenizi sağlar.

Önceden sisteme tanımladığınız ve eklediğiniz ürünlerin üzerine gelerek, SMS İLE ÖDEME AL butonuna tıklayıp, ad soyad ve cep telefonu bilgisini yazmanız halinde, sistem bir sms mesajı gönderir, mobil üzerinden tahsilat ekranı açılır ve ödemeyi tahsil eder.ip olabilir, PosVezne yazılımını kullanmaya başladığınız andan itibaren ödeme kabul etmeye başlayabilirsiniz.

 

%100 Yerli Üretim, Yerli Finans & Ödeme Altyapısı
Posvezne, Türk Mühendisler tarafından Teknopark içerisinde bulunan AR-GE Ofisinde üretilerek 2014 yılı içerisinde ticarileşmiş, 5 senelik Beta Testing döneminde 10 beta müşteriye yazılım hizmeti vererek gelişim sürecini tamamlamıştır. 2019 yılı itibari ile Finansal Teknoloji Şirketi ve Ödeme Altyapı Sağlayıcı olarak hizmet vermeye başlamıştır.