Instagram üzerinden kredi kartı ödemesi alma

Instagram üzerinden kredi kartı ödemesi alma

Posvezne, özellikle sosyal medya hesapları üzerinden satış yapan kullanıcılara yönelik tahsilat yapmayı kolaylaştıran profesyonel sanal pos yazılımıdır.

Instagram üzerinde satış yaptığınız bir instagram hesabınız veya satış sayfanız varsa, Posvezne yazılımını kullanarak ürüne özel veya müşteriye özel kredi kartı ödemesi alabilirsiniz.

Müşterinize satışını yaptığınız ürünle ilgili peşin veya taksitli ödeme yapabilmesine olanak sağlayabilirsiniz.

Nasıl Oluyor ?

Posvezne Sanal Pos Yazılımı’na satışını yaptığınız ürün veya ürünleri ekledikten sonra, ürün için oluşan özel linki isterseniz ürün sayfasında belirtebilirsiniz.

  • SMS İle Ödeme Alma

Posvezne Sanal Pos Yazılımı’na tanımladığınız ürünün üzerine gelerek SMS İLE ÖDEME AL butonuna basıp, ürünü almak isteyen müşterinize ait ad soyad ve cep numarasını girmeniz yeterlidir. Müşterinize peşin veya taksitle kredi kartı ödemesi yapabileceği bir mobil ekran linki sms ile anında ulaşır. Müşteriniz linke tıkladığında hiçbir detay ile karşılaşmadan, direkt kredi kartı formunu görür ve ödemesini gerçekleştirir.

  • Whatsapp’tan Ödeme Alma

Posvezne Sanal Pos Yazılımı’na tanımladığınız ürün linkini WhatsApp üzerinden satın almak isteyen müşterinize iletebilir veya müşterinizin WhatsApp numarasını SMS İLE ÖDEME ALMA ekranına girerek müşterinizin direkt ödeme yapmasını sağlayabilirsiniz.

Tüm sipariş ve tahsilatlarınızı panelden kontrol edin!

Tahsilatlarınızı Posvezne Sanal Pos Yazılımı paneli üzerinden ayrıntılı takip edebilirsiniz.

Müşterinize özel Sipariş Takip sayfası sunun!

Müşteriniz sattığınız ürün için bir ödeme yaptıysa, mobil üzerinden anlık kargo ve sipariş takibi özelliği ile siparişini takip eder.

Bankaya gitmeden, 8 bankanın taksit özellikli Sanal Pos’una 10 dakika içerisinde sahip olun!

Posvezne & İyzico işbirliği ile, tüm kartlara taksit özelliği olan sanal posunuz birkaç tıklama ile anında aktif olmaktadır. Bankaya gitmeden, Posvezne yazılımını aldığınız andan itibaren tüm kartlara taksit özelliği sunabilir ve tüm kartlardan peşin ödeme kabul edebilirsiniz.

Detaylı ve Ayrıntılı bilgi için Bize Ulaşın sayfası üzerinden iletişim mesajı gönderebilir veya Hafta İçi 10:00 – 18:00 saatleri arasında 0 (850) 885 29 39 pbx nolu telefonu arayabilirsiniz.