ÖZELLİKLER

Release v.1.6

BAYİ TAHSİLAT SİSTEMİ / KAPALI DEVRE
Bayi Tahsilat Sistemini aktif ettiğinizde, web sayfanız (Örneğin, www.firmaodeme.com veya odeme.firmaniz.com.tr gibi..) bayilerinizin kullanıcı adı ve şifre ile bağlanabileceği kapalı devre CRM paneline dönüşür. Bayileriniz sisteme giriş yaparak ödeme yapabilir, daha önceden yaptıkları ödemeleri görebilir, hesap hareketlerini takip edebilirler.

 

SANAL POS ORTAK ÖDEME API PAYLAŞIMI / BAYİ SANAL POS ÖZELLİĞİ
Bayilerinize ait web sitelerini API Kullanıcısı olarak tanımlayıp, bayilerinizden tahsilat yapmak maksatlı pos paylaşımı ve pos hizmeti sağlayabilirsiniz.

Örneğin, bayinizi www.sizinbayinizeaitwebsitesi.com adında bir web sitesi var. Bu web sitesinin kurumsal bir web sayfası veya eticaret sayfası olduğunu kabul edelim. Bayinize ait web sitesine API Hesabı oluşturarak pos paylaşımı yapabilirsiniz.

Bu entegrasyon metodu, X sayfada bulunan tahsil edilmesi gereken tutarı PosVezne Ortak Ödeme Sayfası üzerinden tahsil edilmesine olanak sağlamaktadır. Başarılı ve Başarısız işlem olarak geri dönüş entegre ettiğiniz X sayfaya yapılır. Ödeme başarılı yada başarısız olarak entegre ettiğiniz X sayfada tamamlanır.

 

ÜRÜN BAZLI ÖDEME KABUL ETME / TAHSİLAT
Ürün ekleyerek veya tahsilat kaydı ekleyerek ürün bazlı tek sayfa üzerinde peşin veya taksitle ödeme kabul edebilirsiniz. E-Ticaret modeli açık ise, eticaret sitesinde ürünleri listeleyebilir, isterseniz liste dışı ürün oluşturarak özel ödeme kabul edebilir, eticaret modeli pasif iken bu modelde ürün linki veya ürüne özel üretilen ödeme linki sayesinde, tek sayfada ödeme kabul edebilir ve tahsilat yapabilirsiniz.

 

SMS İLE ÖDEME ALMA / TAHSİLAT
Sisteme tanımlanmış ve eklenen ürünlere ait özel ödeme linkini, ödeme yapacak kullanıcıya panel üzerinden otomatik olarak sms ile ulaştırabilirsiniz. Satışını yaptığınız ürünlere ait ödemeleri alabileceğiniz gibi, fatura numarası veya kişiye özel olarak eklediğiniz ürünlerin de ödemelerini alabilirsiniz. (Örneğin, “Ali Veli borç ödemesi” veya “748738 nolu fatura ödemesi” gibi..)

 

PROFESYONEL API İLE ÖDEME ALMA / TAHSİLAT
Bu metod ile mevcut siteleriniz üzerinden api entegrasyonu sayesinde, sipariş ödemelerinizi PosVezne panelinizde yönlendirebilir ve ödeme alabilirsiniz.

Bu entegrasyon metodu, X sayfada bulunan tahsil edilmesi gereken tutarı PosVezne Ortak Ödeme Sayfası üzerinden tahsil etmenize olanak sağlamaktadır. Başarılı ve Başarısız işlem olarak geri dönüş entegre ettiğiniz X sayfaya yapılır. Ödeme başarılı yada başarısız olarak entegre ettiğiniz X sayfada tamamlanır.

 


SİSTEM GENEL ÖZELLİKLERİ

– Sınırsız ürün ekleme
– Sınırsız kategori ekleme
– Sınırsız cari / ürün ödeme kaydı tanımlama
– Ürün Tanımlı Tahsilat
– Kategori Tanımlı Tahsilat
– Kredi Kartı İle Tek Çekim / Peşin Tahsilat
– Kredi Kartı İle Taksitli Tahsilat
– Bayi Tahsilat Sistemi
– Müşteri Tahsilat Sistemi
– Kapalı Devre Tahsilat
– SMS ile Tahsilat
– E-Mail ile Tahsilat
– Mobil Tahsilat
– Mobil Tahsilat
– Poslink Tahsilat
– E-Ticaret Modeli
– 3D Secure Ödeme Ekranı
– Hazır Ödeme Ekranı
– Döviz Kuru İle Tahsilat
– E-Dekont Özelliği
– Cari Hesap Özelliği
– Bakiye Özelliği
– Borç/Borçlandırma Özelliği
– Vade/Vade Uygulama Özelliği
– Sanal Pos API Paylaşımı ile bayilerinize ait web siteleri üzerinden tahsilat yapma,
– Sanal Pos API Paylaşımı ile tüm web sitelerinizden Posvezne posları ile tahsilat yapma,
– Tanımlı fatura tahsilatı yapma
– Oto Aktif 3D Sanal Pos
– Bonus, World, Maximum, CardFinans, Paraf, Axess ve Advantage Taksit & Tek Çekim
– %4.99 başlayan komisyon oranları ile + İşlem başına 0,25
– Aynı anda tüm sanal poslar ve tüm kart markaları ile peşin veya taksitli olarak ödeme kabul edebilme
– SMS Entegrasyonu
– %100 Responsive Mobil Uyumlu Tasarım