Ücretsiz Sanal Pos

Ücretsiz Sanal Pos

Posvezne ile, 7 bankanın taksit özellikli Sanal Posuna birkaç dakika içerisinde bankaya gitmeye gerek kalmadan sahip olabilirsiniz.

Hemen ödeme almaya başlayabilir ve tüm tahsilatlarınızı peşin veya taksitli olarak Posvezne üzerinden yapabilirsiniz.

Posvezne Ücretsiz Sanal Pos Çözümünü kullanabilmek için, Posvezne paketlerinden birini kullanmanız gerekmektedir. Posvezne Ücretsiz Sanal Pos çözümü sadece Posvezne Online Tahsilat sistemi ile çalışmaktadır.

Ücretsiz Sanal Pos İçeren Banka ve Kartlar:
– Akbank / Axess İle Taksitli Ödeme
– Garanti Bankası / Bonus İle Taksitli Ödeme
– Türkiye İş Bankası / Maximum İle Taksitli Ödeme
– QNB Finansbank / CardFinans İle Taksitli Ödeme
– Halkbank / Paraf İle Taksitli Ödeme

Bonus ve Maximum kart programı, sağlayıcı bankalar olan Garanti Bankası ve Türkiye İş Bankası dışında, programa dahil olan diğer Bonus ve Maximum kart sunan bankalar içinde taksit özelliği sunmaktadır.
– TEB / Bonus Kart İle Taksitli Ödeme
– Şekerbank / Bonus Kart İle Taksitli Ödeme
– Ziraat Bankası / Maximum İle Taksitli Ödeme

Posvezne, Tahsilat ve Ödeme Yazılım Altyapı Sağlayıcısı olup, 6493 Sayılı Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri, Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para Kuruluşları Hakkında Kanun gereği Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) iznine sahip ödeme kuruluşunun ve bankaların resmi partneri ve entegratörüdür.

Detaylı ve Ayrıntılı bilgi için Bize Ulaşın sayfası üzerinden iletişim mesajı gönderebilir veya Hafta İçi 10:00 – 18:00 saatleri arasında 0 (850) 885 29 39 pbx nolu telefonu arayabilirsiniz.